:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1395/02/12 11:48:17
آغاز داوری آثار چهارمین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» از فردا
داوری و ارزیابی نزدیک به ۴ هزار عکس رسیده به دبیرخانه چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» از فردا آغاز می‌شود
کامران شریفی، دبیر چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اعلام این خبر گفت: داوری نزدیک به ۴ هزار عکس رسیده به دبیرخانه این دوره از جشنواره، فردا دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت ساعت ۹ در دفتر دبیرخانه آغاز خواهد شد.

وی گفت: هیئت داوران متشکل از امیرعلی جوادیان، سیدعباس میرهاشمی و سعید صادقی فردا ۳ هزار عکس را در بخش حرفه‌ای این جشنواره و هزار عکس را در بخش شهروندی آن مورد ارزیابی و قضاوت نهایی خود قرار خواهند داد.

دبیر چهارمین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» ادامه داد: تعدادی از عکس‌های ارسالی به این جشنواره مربوط به بخش ویژه «هم‌عهدان شهید» خواهند شد که داوران علاوه بر ارزیابی فنی و هنری عکس، با توجه به شرح و توضیحات تکمیلی ذیل عکس‌ها که توسط عکاس درج شده است، آثار این بخش را نیز داوری خواهند کرد.

وی در پایان گفت: نیمه دوم اردیبهشت‌ماه نمایشگاهی از آثار منتخب و برگزیده این جشنواره برپا شده و طی مراسمی از برگزیدگان با اهدای جوایزی تقدیر به عمل خواهد آمد.

یادآور می‌شود، شبکه تصویر با حمایت و همکاری خبرگزاری ایکنا و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده شهدا اقدام به برگزار جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» کرده است.