:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1395/02/05 17:48:17
کامران شریفی:
ارسال ۴ هزار عکس به دبیرخانه جشنواره «قاب‌های بهشتی»
دبیر چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» گفت: ۴ هزار عکس بر پایه محور موضوعات مندرج در فراخوان به دبیرخانه ارسال شده که سه چهارم این آثار مربوط به بخش حرفه‌ای جشنواره است.

کامران شریفی، دبیر چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) گفت: پس از پایان مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره، آمار عکس‌های موجود در دبیرخانه، به ۴ هزار فریم رسیده است.

وی ادامه داد: از این تعداد آثار ارسالی، ۳ هزار عکس مربوط به بخش حرفه‌ای جشنواره است و هزار فریم دیگر را عکس‌های مربوط به بخش شهروندی به خود اختصاص می‌دهند.

دبیر چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» با ابراز گله‌مندی از برخی شرکت‌کنندگان گفت: تعدادی از شرکت کنندگان که غالب آنها به بخش حرفه‌ای این دوره از جشنواره مربوط می‌شوند متأسفانه به مفاد فراخوان و شرایط ارسال عکس دقت نکرده و لذا عکس‌های ارسالی آنها به لحاظ فنی فاقد شرایط لازم برای ورود به مرحله داوری است و از چرخه رقابت خارج خواهند شد.

وی تصریح کرد: داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره با حضور اعضای هیئت داوران متشکل از امیرعلی جوادیان، سیدعباس میرهاشمی و سعید صادقی، دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت از ساعت ۹ در دبیرخانه این جشنواره برگزار خواهد شد.

شریفی در پایان گفت: نمایشگاهی از آثار منتخب و برگزیده در دهه پایانی اردیبهشت‌ماه برپا خواهد شد و طی مراسمی از برگزیدگان این جشنواره در دو بخش حرفه‌ای و شهروندی تقدیر به عمل می‌آید.

یادآور می‌شود، چهارمین جشنواره سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» را شبکه تصویر با حمایت خبرگزاری ایکنا و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از خانواده شهدا برگزار می‌کند.