:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1395/01/20 23:38:48
تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره قاب‌های بهشتی
علاقه‌مندان به شرکت در چهارمین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» در دو سطح حرفه‌ای و شهروندی تا 30 فروردین برای ارسال آثار خود به دبیرخانه فرصت دارند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» 20 فروردین سال جاری اعلام شده بود که این زمان تا 10 روز دیگر تمدید شد. جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» را شبکه تصویر با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس از سوی پایگاه اینترنتی «تصویرنت» برگزار می‌کند.

این گزارش حاکی است آثار ارسال به دبیرخانه این جشنواره به دو شکل حرفه‌ای با استفاده از دوربین‌های کاملاً حرفه‌ای عکاسی و همچنین شهروندی با استفاده از دوربین‌های خانگی و تلفن‌های همراه پذیرش می‌شوند.

موضوعات مورد طرح برای شرکت در این جشنواره، زیارت قبور شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که معمولاً مقارن با پنج‌شنبه آخر هر سال  از سوی خانواده شهدا به وقوع می‌پیوندد و در سال گذشته نیز عکاسان از شکار این لحظات ناب غافل نمانده‌اند و البته با توجه به رویدادهای اخیر در سطح جامعه و منطقه، شهدای مدافع حرم از جمله سوژه‌های مهم برای شرکت در این جشنواره است.

«هم‌عهدی با شهدا» و «المان و یادمان شهر فرهنگ ایثار و شهادت»، «کوی و برزن مزین به نام شهید» و... از جمله دیگر موضوعات مورد طرح برای شرکت در این جشنواره است که هنرمندان عکاس علاقه‌مند می‌توانند تنها از طریق مراجعه به سایت «تصویرنت» به نشانی tasvirnet.com نسبت به ارسال آنلاین آن اقدام نمایند.

براساس این گزارش پس از طی مراحل داوری و ارزیابی، برگزیدگان چهارمین دوره این جشنواره در قالب مراسمی در نیمه دوم اردیبهشت معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد.

یادآور می‌شود، دبیر چهارمین جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» را کامران شریفی به عهده دارد.