:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1394/12/22 21:03:21
دبیر چهارمین دوره جشنواره «قاب‌های بهشتی» مشخص شد
چهارمین دوره جشنواره سراسری «قاب‌های بهشتی» توسط شبکه تصویر (تصویرنت) برگزار می‌شود.

به گزارش تصویرنت، سعید آلادپوش مدیر شبکه تصویر با صدور حکمی کامران شریفی را به سمت دبیر این جشنواره منصوب کرد.

بنابر این گزارش در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای کامران شریفی

نظر به توانمندی و تجارب ارزشمند جناب عالی در عرصه عکاسی و ارتباط روزآمد با جامعه دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان دبیر چهارمین دوره جشنواره قاب های بهشتی منصوب می شوید.

امیدوارم با عنایت حق تعالی و با حسن تدبیر جنابعالی و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و تجربیات گرانبار پیشین، جشنواره چهارم با غنا و دقت هر چه بیشتر برگزار شود. بدیهی است در شرایط کنونی توجه به شهدای مدافع حرم و حرکت نوپای "هم عهدان شهدا" که در مجموعه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران آغاز گردیده است محورهایی است که شایسته توجه در این دوره جشنواره هستند.

در ضمن از زحمات جناب آقای محسن محمدی دبیر محترم دومین و سومین دوره این جشنواره تشکر و قدردانی می‌شود .

کامران شریفی  تدریس در رشته عکاسی و گرافیک در دانشگاه های الزهرا، آزاد اسلامی، سوره و  ....، مدیر گروه عکاسی در دانشگاه علمی کاربردی و همچنین داوری جشنواره های مختلف را در کارنامه خود دارد.

موضوع این جشنواره پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش در راه گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش محتوای دیجیتالی نماد شهدا در فضای مجازی است.

این جشواره در سراسر کشور و در دو سطح حرفه‌ای و شهروندی برنامه‌ریزی شده و تمام عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند.

برای ملاحظه فراخوان جشنواره اینجا را کلیک فرمایید.