:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1394/12/22 21:36:28
همزمان با روز شهید
فراخوان چهارمین دوره جشنواره قاب های بهشتی منتشر شد
تصویرنت - جشنواره سراسری " قاب های بهشتی" با موضوع عکاسی از گلزارهای شهدای سراسر کشور و تلاش در ثبت ، گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دو سطح حرفه ای و شهروندی برگزار می گردد.

به گزارش شبکه تصویر (تصویرنت)، کامران شریفی  دبیر چهارمین جشنواره سراسری «قاب های بهشتی» با اعلام این خبر افزود: به تاسی از رهبر انقلاب که فرمودند زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست، خداوند را شاکریم که برای چهارمین سال پیاپی می توانیم سال نو را با یاد و خاطره شهدای گرانقدر آغاز کنیم.

وی افزود: اگر چه امسال در سوگ عزیزانی هستیم که جان خود را در راه دفاع از حرم آل الله هدیه کرده اند ولی وظیفه خود می دانیم با همراهی هنرمندان و مردم عزیز یاد آن عزیزان پر افتخار را در قاب های بهشتی ماندگارکنیم.

وی تصریح کرد: این جشنواره در سراسر کشور و در دو سطح حرفه ای و شهروندی برنامه ریزی شده و تمام عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند.

دبیر جشنواره عکس «قاب های بهشتی» در پایان از تمامی هنرمندان عکاس به خصوص دانشجویان رشته های مرتبط برای ثبت قاب های به یاد ماندنی و تجلیل از قهرمانان ۸ سال دفاع مقدس دعوت کرد.

گفتنی است فراخوان و جزییات برگزاری از طریق وب سایت جشنواره در دسترس است.