:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1394/02/06 16:40:37
دبیر جشنواره «قاب‌های بهشتی»:
افزایش مشارکت در رویداد عکاسی درباره شهدا/ مردم رای می‌دهند
دبیر جشنواره عکس «قاب های بهشتی» از ثبت نام بیش از ۳۳۰۰ فریم عکس در این جشنواره خبر داد که با حضور ۳۲۲ نفر از سراسر کشور انجام گرفته است.

به گزارش شبکه تصویر (تصویرنت)، محسن محمدی دبیر جشنواره عکس «قاب های بهشتی» گفت: بیش از ۳۳۰۰ فریم عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از این میان ۲۳۰۰ فریم در بخش حرفه ای و ۱۰۰۰ فریم در بخش شهروندی است.

وی ادامه داد: تاکنون ۳۲۲ نفر از سراسر کشور در سامانه اینترنتی جشنواره ثبت نام کرده اند که بعد از استان تهران با ۹۸ نفر شرکت کننده، استان خراسان رضوی با ۲۰ نفر و آذربایجان شرقی و اصفهان هر کدام با ۱۵ نفر از دیگر استان های کشور نیز در این جشنواره شرکت کرده اند.

دبیر سومین دوره از جشنواره عکس «قاب های بهشتی» با اشاره به عکس های ارسالی عنوان کرد: عکس های ثبت نامی در حال حاضر در مرحله بررسی هستند و قرار است از میان آنها آثاری که منطبق با شرایط ذکر شده در آیین نامه جشنواره باشند به مرحله داوری راه پیدا کنند و داوری آثار هم تا ۱۵ اردیبهشت ماه انجام می شود.

محمدی درباره این دوره از جشنواره عکس «قاب های بهشتی» توضیح داد: استقبال از این دوره از جشنواره نسبت به گذشته بیشتر بوده است و همچنین امسال این رویداد به صورت فراگیرتری انجام شد و ما از سراسر کشور عکس هایی را دریافت کردیم.

وی در پایان به «جایزه انتخاب مردمی» این جشنواره اشاره و بیان کرد: منتخبی از عکس های بخش شهروندی جشنواره روی سایت تصویرنت قرار می گیرد و مردم به آنها رای می دهند و عکسی که از میان این آثار بیشترین آرا را کسب کند موفق به دریافت «جایزه انتخاب مردمی» خواهد شد.

مراسم اهدای جوایز و تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره عکس «قاب های بهشتی» سوم خرداد همزمان با سالروز فتح خرمشهر برگزار می شود.