:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

ثبت نام در سامانه بازیابی رمز عبور
1393/12/28 13:02:25
با هدف پاسداشت یاد شهیدان
سومین جشنواره عکس «قاب های بهشتی» آغاز به کار کرد
جشنواره عکس «قاب های بهشتی» با موضوع عکس گلزارهای شهدای سراسر کشور و تلاش در ثبت، گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دو سطح حرفه ای و شهروندی برگزار می شود.

به گزارش شبکه تصویر (تصویرنت)، محسن محمدی دبیر سومین جشنواره عکس «قاب های بهشتی» با اعلام این خبر گفت: در روزهای پایانی سال و آخرین پنجشنبه سال گلزارهای شهدا، یادمان ها و آثار به جا مانده از شهیدان انقلاب اسلامی در سراسر کشور، میعادگاه خانواده های شهدا و یارانی است که محل تجدید بیعت با شهیدان و سربازان سرافراز وطن قرار گرفته است میعادگاهی که حضرت روح الله (ره) فرمود «همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود».

وی تصریح کرد: این جشواره در سراسر کشور و در دو سطح حرفه ای و شهروندی برنامه ریزی شده و تمام عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند.

دبیر سومین جشنواره عکس «قاب های بهشتی» با اشاره به استقبال کم نظیر عکاسان حرفه ای و آماتور در دوره قبل این جشنواره تصریح کرد: موضوع این جشنواره پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش در راه گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش محتوای دیجیتالی یادمان شهدا در فضای مجازی است.

محمدی افزود: شبکه تصویر (تصویرنت) با مشارکت اداره امور ایثارگران شهرداری تهران در این ایام برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت، جشنواره عکس سراسری با عنوان «قاب های بهشتی» را طبق قوانین و مقررات جشنواره ها برگزار می کند.

دبیر جشنواره عکس «قاب های بهشتی» در پایان با دعوت از تمامی هنرمندان عکاس برای ثبت قاب های به یاد ماندنی و تجلیل از قهرمانان ۸ سال دفاع مقدس اعلام کرد:  فراخوان و جزییات برگزاری جشنواره عکس «قاب های بهشتی»  از طریق شبکه تصویر(تصویرنت) tasvirnet.com برای علاقه‌مندان در دسترس خواهد بود.